Willa Katarzyna 2 - Siechnice

Opis inwestycji

| Drukuj |

Willa Katarzyna 2 - Siechnice, ul. Mieszczańskia  9, 11 -  dwa budynki jednopiętrowe w zabudowie willowej. Łącznie tylko 20 mieszkań, po 10 w każdym. Ta kameralna, niska zabudowa stanowi kontynuację zrealizowanej już wcześniej inwestycji Willa Katarzyna, która w finale plebiscytu „Dom, w którym chciałbym mieszkać 2009” zdobyła wysokie, bo II miejsce.

Willa Katarzyna 2 jest architektonicznie podobna do swojej "siostry" – Willi Katarzyna. Wybudowano funkcjonalne mieszkania 1-, 2- i 3-pokojowe o pow. od 31,50 do 69,10 m2. Mieszkania na parterze z dużymi ogrodami natomiast na piętrze z  balkonami.

     Komfortem dla zmotoryzowanych jest przynależny do każdego mieszkania garaż a na zewnątrz ogrodzenia dodatkowe miejsca parkingowe. Budynki wyróżniają się ciekawą architekturą a cała inwestycja kameralnością. Do budynków doprowadzono  wszystkie media. Ponad to mieszkańcy korzystać mogą z TV, internetu, telefonu i domofonu. Osiedle zostało ogrodzone i zagospodarowane a dla najmłodszych mieszkańców urządzono plac zabaw. Rampy przy głównych wejściach do budynków umożliwiają swobodny wjazd osobom niepełnosprawnym.

Inwestycja zakończona w 2010 r. - wszystkie mieszkania sprzedane.