Mieszkania na sprzedaż w Siechnicach k. Wrocławia
Dział sprzedaży mieszkań: 71 733 05 15
Willa RÓŻA

Willa RÓŻA to nazwa naszej najnowszej inwestycji zlokalizowanej przy ul. Św. Krzyża w Siechnicach. Jest to kontynuacja naszych poprzednich projektów ...

Willa NOVA - Siechnice

Opis inwestycji

Willa NOVA to nazwa osiedla już zamieszkałego, zlokalizowanego przy ul. Ziemskiej w Siechnicach. Stanowi ono kontynuację poprzednich inwestycji w tym rejonie zachowując willowy charakter budynków. Na osiedlu wybudowano 7 budynków 2-piętrowych wchodzących w skład 2 kompleksów rozgraniczonych ul. Włościańską oraz wydzielonym placem rekreacyjnym dla dzieci i dorosłych.

W każdym budynku znajduje się 12 mieszkań 2-, 3- i 4-pokojowych o pow. od 47,93 m2 do 74,93 m2. Duże udogodnienie stanowią przynależne do każdego lokalu komórki na każdej kondygnacji oraz po 1 miejscu parkingowym na terenie posesji.Przed zakończeniem inwestycji ogródki przy mieszkaniach na parterze są ogrodzone.

Lokale wyposażono we wszystkie media miejskie (oprócz gazu) a każdy z 2 kompleksów osiedla jest ogrodzony i kompletnie zagospodarowany. Osoby niepełnosprawne korzystać mogą z ramp podjazdowych przy drzwiach wejściowych do budynków. Dodatkowe miejsca parkingowe poza ogrodzeniem są ogólnodostępne.

Tylko 11 km od centrum Wrocławia.

Pełna własność, bez obciążenia kredytowego.

Bezpłatnie pomagamy klientom w uzyskaniu kredytu.

ATOM deweloper
< ?php wp_footer(); ?>