Mieszkania na sprzedaż w Siechnicach k. Wrocławia
Dział sprzedaży mieszkań: 71 733 05 15

Osiedle ZIELONE - Siechnice

Przy ul. Henryka III w Siechnicach, w pobliżu Rynku, została oddana do użytku inwestycja pn. Osiedle ZIELONE. Powstał zespół 4 budynków mieszkalnych wielorodzinnych, 2 -piętrowych wraz z infrastrukturą techniczną i drogową .

Wybudowano 114 mieszkań o pow. od 40,10 m2 do 88,50 m2 wraz z przynależnymi komórkami na tej samej kondygnacji. Do każdego lokalu przypisano 1 miejsce parkingowe na terenie posesji z możliwością wykupienia dodatkowego. Mieszkania na parterze posiadają ogrodzone ogródki a wyższe kondygnacje balkony. Wejścia do budynków przystosowano dla osób niepełnosprawnych. Osiedle jest ogrodzone i wyposażone w plac zabaw dla dzieci oraz część wypoczynkową dla dorosłych. Zaletą jest jego kameralne położenie – w otoczeniu istniejącego  drzewostanu i bezpośrednim sąsiedztwie zielonego skweru miejskiego.

ATOM deweloper
Inline

OOPS! It seems like popup content field is empty, Please add the following shortcode to Popup Content field from Facebook > Auto Popup settings .

[efb_likebox fanpage_url="maltathemes" box_width="250" box_height="" locale="en_US" responsive="0" show_faces="1" show_stream="0" hide_cover="0" small_header="0" hide_cta="0" animate_effect="fadeIn" ]

Don't forget to replace the maltathemes with your page ID