Mieszkania na sprzedaż w Siechnicach k. Wrocławia
Dział sprzedaży mieszkań: 71 733 05 15
ATOM Sobótka

Nasza najnowsza inwestycja planowana pod Masywem Ślęży w Sobótce. Wybudowanych zostanie 8 budynków wielorodzinnych, 3- piętrowych z windami i  kompletnym zagospodarowaniem terenu.

Wybierz mieszkanie
9 wolnychmieszkań

ATOM Sobótka

Opis inwestycji

ATOM Sobótka to nazwa naszej najnowszej planowanej inwestycji pod Masywem Ślęży w Sobótce. Całość budowy podzielona zostanie na 2 etapy. W pierwszej kolejności (etap 1) pod koniec 2022 roku rozpoczniemy budowę 4 budynków wielorodzinnych, 3- piętrowych z windami i  kompletnym zagospodarowaniem terenu o numerach 5, 6, 7 i 8. W każdym budynku znajdować się będzie po 22 lokali (typ A) lub 20 lokali (typ B) 2-, 3- i 4-pokojowych o pow. od 36,78 do 100 m², na parterze z ogródkami a na wyższych kondygnacjach z balkonami. Na każdej kondygnacji znajdować się będą komórki lokatorskie przynależne do mieszkań o pow. od 1,35 do 1,80 m² a naziemne miejsca parkingowe będą w cenie lokalu. Drugi etap to budowa pozostałych 4 budynków o numerach 1, 2, 3 i 4. 

Masyw Ślęży i Sobótka to spokojne, przepełnione naturą i pięknymi krajobrazami miejsce do życia dla osób ceniących sobie spokój i przestrzeń. Otoczenie Ślężańskiego Parku Krajobrazowego daje nam mnóstwo możliwości rekreacji i aktywnego spędzania wolnego czasu a z drugiej strony zapewniony mamy dostęp i bliskość do pełnej infrastruktury miejskiej. W okolicy naszej inwestycji ATOM Sobótka znajduje się wszystko potrzebne do codziennego życia (szkoła, sklepy, przystanki autobusowe, stacja benzynowa, restauracje itp.). Kolejnym atutem lokalizacji jest mała odległość 400m do stacji kolejowej, z której uruchomiono nowe połączenie Świdnica-Wrocław.

  • Termin rozpoczęcia budowy III kw. 2022 r.
  • Forma własności: własność
  • Bezpłatnie pomagamy klientom w uzyskaniu kredytu
ATOM deweloper
Inline

OOPS! It seems like popup content field is empty, Please add the following shortcode to Popup Content field from Facebook > Auto Popup settings .

[efb_likebox fanpage_url="maltathemes" box_width="250" box_height="" locale="en_US" responsive="0" show_faces="1" show_stream="0" hide_cover="0" small_header="0" hide_cta="0" animate_effect="fadeIn" ]

Don't forget to replace the maltathemes with your page ID