Mieszkania na sprzedaż w Siechnicach k. Wrocławia
Dział sprzedaży mieszkań: 71 733 05 15
ATOM Sobótka

Nasza najnowsza inwestycja planowana pod Masywem Ślęży w Sobótce. Wybudowanych zostanie 8 budynków wielorodzinnych, 3- piętrowych z windami i  kompletnym zagospodarowaniem terenu.

ATOM Sobótka

Opis inwestycji

ATOM Sobótka to nazwa naszej najnowszej planowanej inwestycji pod Masywem Ślęży w Sobótce. Wybudowanych zostanie 8 budynków wielorodzinnych, 3- piętrowych z windami i  kompletnym zagospodarowaniem terenu. W każdym budynku znajdować się będzie po 22 lokali (typ A) lub 20 lokali (typ B) 2-, 3- i 4-pokojowych o pow. od 36,78 do 100 m², na parterze z ogródkami a na wyższych kondygnacjach z balkonami. Na każdej kondygnacji znajdować się będą komórki lokatorskie przynależne do mieszkań o pow. od 1,35 do 1,80 m² a naziemne miejsca parkingowe będą w cenie lokalu.

Masyw Ślęży i Sobótka to spokojne, przepełnione naturą i pięknymi krajobrazami miejsce do życia dla osób ceniących sobie spokój i przestrzeń. Otoczenie Ślężańskiego Parku Krajobrazowego daje nam mnóstwo możliwości rekreacji i aktywnego spędzania wolnego czasu a z drugiej strony zapewniony mamy dostęp i bliskość do pełnej infrastruktury miejskiej. W okolicy naszej inwestycji ATOM Sobótka znajduje się wszystko potrzebne do codziennego życia (szkoła, sklepy, przystanki autobusowe, stacja benzynowa, restauracje itp.). Kolejnym atutem lokalizacji jest mała odległość 400m do stacji kolejowej, z której uruchomiono nowe połączenie Świdnica-Wrocław.

  • Termin rozpoczęcia budowy III kw. 2022 r.
  • Forma własności: własność
  • Bezpłatnie pomagamy klientom w uzyskaniu kredytu
ATOM deweloper
< ?php wp_footer(); ?>