Mieszkania na sprzedaż w Siechnicach k. Wrocławia
Dział sprzedaży mieszkań: 71 733 05 15

Kamienica II (1 etap) - Siechnice

WSZYSTKIE MIESZKANIA SPRZEDANE

Kamienica  II (1 etap) –  budynek mieszkalny, 3-piętrowy powstał w centrum Siechnic przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 16, 18, 20. Inwestycja zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie nowego Ratusza,  siedziby Urzędu Miejskiego,  wchodzącego w skład przyszłego kompleksu administracyjno-usługowego.
W 1 etapie wybudowano 58 mieszkań o pow. od 36,6 m2 do 75,2 m2 wraz z podziemnym garażem,  z miejscami postojowymi i pomieszczeniami gospodarczymi.

Pomimo tylko 3 pięter, w każdej klatce znajduje się winda, która zjeżdża do garażu.

Do mieszkań na parterze przynależą ogródki o pow. od 33,0 do 103,0 m2 a na wyższych kondygnacjach balkony.  W oknach parteru zamontowano rolety a każde mieszkanie wyposażono w drzwi wejściowe antywłamaniowe. Do budynków doprowadzono wszystkie media miejskie. Osoby  niepełnosprawne korzystać mogą z  ramp przy wejściach do budynku.
Dla najmłodszych urządzono plac zabaw a dla zmotoryzowanych miejsca parkingowe na zewnątrz.

WIZUALIZACJE

ZDJĘCIA INWESTYCJI

ATOM deweloper
Inline

OOPS! It seems like popup content field is empty, Please add the following shortcode to Popup Content field from Facebook > Auto Popup settings .

[efb_likebox fanpage_url="maltathemes" box_width="250" box_height="" locale="en_US" responsive="0" show_faces="1" show_stream="0" hide_cover="0" small_header="0" hide_cta="0" animate_effect="fadeIn" ]

Don't forget to replace the maltathemes with your page ID