Mieszkania na sprzedaż w Siechnicach k. Wrocławia
Dział sprzedaży mieszkań: 71 733 05 15

Atom Deweloper

Prezentujemy Państwu ATOM deweloper spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, która działalność deweloperską rozpoczęła w styczniu 2006 r. Spółka prowadzi kompleksową działalność w zakresie budownictwa wielorodzinnego , i tak:

  • wykupuje atrakcyjny teren i uzbraja,
  • projektuje przedsięwzięcia inwestycyjne we współpracy z renomowanymi biurami projektowymi,
  • zagospodarowuje otoczenie zrealizowanych budynków, uwzględniając estetykę i ekologię,
  • zapewnia administrację na zakończonych inwestycjach.

Zarząd i kadra spółki w branży budowlanej funkcjonuje już od wielu lat posiadając doświadczenie i wiedzę, która jest gwarantem wysokiej jakości realizowanych inwestycji. Firma ATOM jest w trakcie budowy dwunastego już osiedla w Siechnicach chcąc udowodnić, że na peryferiach Wrocławia również można budować efektowne budynki mieszkalne o ciekawej architekturze, zwracające uwagę wszystkich. Oprócz mieszkańców Siechnic również dość wymagający klienci z Wrocławia zdecydowali się zamieszkać właśnie na tych osiedlach. To o czymś świadczy i uzasadnia słuszność tych lokalizacji oraz wysokiego standardu i jakości wykonania inwestycji.

Dotychczasowe realizacje

Apartamenty „Centrum”

osiedle Apartamenty „Centrum” przy ul. Świerczewskiego w Siechnicach – 16 atrakcyjnych i funkcjonalnych apartamentów (z balkonami, tarasami oraz garażami wśród jednorodzinnej zabudowy) znalazło swoich nabywców.

Willa Katarzyna 2

ul. Mieszczańska 9,11, Siechnice – w sąsiedztwie zrealizowanej wcześniej Willi Katarzyna powstało kameralne osiedle składające się tylko z 2 budynków 1-piętrowych, 10-mieszkaniowych z dużymi ogrodami i garażami.

Kamienica II (2 etap)

ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 10, 12, 14,Siechnice – 64 mieszkania w budynku 3-piętrowym z windami.

Osiedle AGATA (2 etap)

ul. Jana Pawła II nr 31 i ul. Kościelna nr 10, 10A. Jest to ostatnia zabudowa okalająca siechnicki Rynek. W skład inwestycji wchodzi dobudowana klatka nr 4 oraz osobny, 2 piętrowy budynek przy ul. Kościelnej. W 2 etapie powstało 69 mieszkań i 4 lokale użytkowe. Do wszystkich mieszkań na osiedlu przynależą komórki.

Willa Katarzyna

osiedle Willa Katarzyna przy ul. Ziemskiej w Siechnicach– na ogrodzonym osiedlu, w otoczeniu niskiej zabudowy powstały cztery , 1-klatkowe budynki o charakterze willowym; 56 mieszkań o pow. od 31,6 do 72,0 m2 z ogródkami na parterze i balkonami na wyższych kondygnacjach.

Kamienica II (1 etap)

ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 16,18,20, Siechnice – 58 mieszkań w budynku 3 piętrowym z windami i garażem podziemnym. Inwestycja zrealizowana jest w samym centrum miasta, na przeciw siedziby Urzędu Miejskiego.

Willa Mieszczańska (2 etap)

niezależne od 1 etapu osiedle na którym wybudowano 5 budynków 1-piętrowych, 10-mieszkaniowych z komórkami oraz ogródkami.

Willa NOVA

ul. Ziemska nr 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24 w Siechnicach. 7 budynków 12-mieszkaniowych w zabudowie willowej na 2 kompleksach ogrodzonych z przynależnymi komórkami i miejscami parkingowymi na terenie posesji.

Nowa Kamienica

w centrum Siechnic, tuż przy nowo projektowanym Rynku, przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 2,4,6,8, zrealizowano wielorodzinny budynek mieszkalno-usługowy pod nazwą Nowa Kamienica – 3-piętrowy, 4-klatkowy, z windami, podziemnym garażem na 25 miejsc i miejscami parkingowymi na zewnątrz. Łącznie wybudowano 65 mieszkań 1-, 2- i 3-pokojowych o metrażu od 36,40 – 70,35 m2.

Willa Mieszczańska (1 etap)

ul. Mieszczańska 222,24 i ul. Włościańska 21,23,25, Siechnice – osiedle kameralne w pełni zagospodarowane, 5 budynków 1-piętrowych, po 10 mieszkań w każdym budynku. Do każdego mieszkania przynależy pomieszczenie gospodarcze (komórka) w sąsiedztwie mieszkania oraz ogrody na parterze a na piętrze balkony.

Osiedle AGATA (1 etap)

centrum Siechnic, przy ul. Jana Pawła II nr 25, 27, 29 powstał 3 piętrowy, 3 klatkowy budynek z windami oraz garażem podziemnym. Wybudowano 77 mieszkań oraz 9 lokali użytkowych ze wszystkimi mediami miejskimi (oprócz gazu).

ATOM deweloper
Inline

OOPS! It seems like popup content field is empty, Please add the following shortcode to Popup Content field from Facebook > Auto Popup settings .

[efb_likebox fanpage_url="maltathemes" box_width="250" box_height="" locale="en_US" responsive="0" show_faces="1" show_stream="0" hide_cover="0" small_header="0" hide_cta="0" animate_effect="fadeIn" ]

Don't forget to replace the maltathemes with your page ID