Mieszkania na sprzedaż w Siechnicach k. Wrocławia
Dział sprzedaży mieszkań: 71 733 05 15

Atom Deweloper

Prezentujemy Państwu ATOM deweloper spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, która działalność deweloperską rozpoczęła w styczniu 2006 r. Spółka prowadzi kompleksową działalność w zakresie budownictwa wielorodzinnego , i tak:

  • wykupuje atrakcyjny teren i uzbraja,
  • projektuje przedsięwzięcia inwestycyjne we współpracy z renomowanymi biurami projektowymi,
  • zagospodarowuje otoczenie zrealizowanych budynków, uwzględniając estetykę i ekologię,
  • zapewnia administrację na zakończonych inwestycjach.

Zarząd i kadra spółki w branży budowlanej funkcjonuje już od wielu lat posiadając doświadczenie i wiedzę, która jest gwarantem wysokiej jakości realizowanych inwestycji. Firma ATOM jest w trakcie budowy dwunastego już osiedla w Siechnicach chcąc udowodnić, że na peryferiach Wrocławia również można budować efektowne budynki mieszkalne o ciekawej architekturze, zwracające uwagę wszystkich. Oprócz mieszkańców Siechnic również dość wymagający klienci z Wrocławia zdecydowali się zamieszkać właśnie na tych osiedlach. To o czymś świadczy i uzasadnia słuszność tych lokalizacji oraz wysokiego standardu i jakości wykonania inwestycji.

Dotychczasowe realizacje

Apartamenty „Centrum”

osiedle Apartamenty „Centrum” przy ul. Świerczewskiego w Siechnicach – 16 atrakcyjnych i funkcjonalnych apartamentów (z balkonami, tarasami oraz garażami wśród jednorodzinnej zabudowy) znalazło swoich nabywców.

Willa Katarzyna 2

ul. Mieszczańska 9,11, Siechnice – w sąsiedztwie zrealizowanej wcześniej Willi Katarzyna powstało kameralne osiedle składające się tylko z 2 budynków 1-piętrowych, 10-mieszkaniowych z dużymi ogrodami i garażami.

Kamienica II (2 etap)

ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 10, 12, 14,Siechnice – 64 mieszkania w budynku 3-piętrowym z windami.

Osiedle AGATA (2 etap)

ul. Jana Pawła II nr 31 i ul. Kościelna nr 10, 10A. Jest to ostatnia zabudowa okalająca siechnicki Rynek. W skład inwestycji wchodzi dobudowana klatka nr 4 oraz osobny, 2 piętrowy budynek przy ul. Kościelnej. W 2 etapie powstało 69 mieszkań i 4 lokale użytkowe. Do wszystkich mieszkań na osiedlu przynależą komórki.

Willa Katarzyna

osiedle Willa Katarzyna przy ul. Ziemskiej w Siechnicach– na ogrodzonym osiedlu, w otoczeniu niskiej zabudowy powstały cztery , 1-klatkowe budynki o charakterze willowym; 56 mieszkań o pow. od 31,6 do 72,0 m2 z ogródkami na parterze i balkonami na wyższych kondygnacjach.

Kamienica II (1 etap)

ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 16,18,20, Siechnice – 58 mieszkań w budynku 3 piętrowym z windami i garażem podziemnym. Inwestycja zrealizowana jest w samym centrum miasta, na przeciw siedziby Urzędu Miejskiego.

Willa Mieszczańska (2 etap)

niezależne od 1 etapu osiedle na którym wybudowano 5 budynków 1-piętrowych, 10-mieszkaniowych z komórkami oraz ogródkami.

Willa NOVA

ul. Ziemska nr 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24 w Siechnicach. 7 budynków 12-mieszkaniowych w zabudowie willowej na 2 kompleksach ogrodzonych z przynależnymi komórkami i miejscami parkingowymi na terenie posesji.

Nowa Kamienica

w centrum Siechnic, tuż przy nowo projektowanym Rynku, przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 2,4,6,8, zrealizowano wielorodzinny budynek mieszkalno-usługowy pod nazwą Nowa Kamienica – 3-piętrowy, 4-klatkowy, z windami, podziemnym garażem na 25 miejsc i miejscami parkingowymi na zewnątrz. Łącznie wybudowano 65 mieszkań 1-, 2- i 3-pokojowych o metrażu od 36,40 – 70,35 m2.

Willa Mieszczańska (1 etap)

ul. Mieszczańska 222,24 i ul. Włościańska 21,23,25, Siechnice – osiedle kameralne w pełni zagospodarowane, 5 budynków 1-piętrowych, po 10 mieszkań w każdym budynku. Do każdego mieszkania przynależy pomieszczenie gospodarcze (komórka) w sąsiedztwie mieszkania oraz ogrody na parterze a na piętrze balkony.

Osiedle AGATA (1 etap)

centrum Siechnic, przy ul. Jana Pawła II nr 25, 27, 29 powstał 3 piętrowy, 3 klatkowy budynek z windami oraz garażem podziemnym. Wybudowano 77 mieszkań oraz 9 lokali użytkowych ze wszystkimi mediami miejskimi (oprócz gazu).

ATOM deweloper
< ?php wp_footer(); ?>