Mieszkania na sprzedaż w Siechnicach k. Wrocławia
Dział sprzedaży mieszkań: 71 733 05 15

Willa Mieszczańska (2 etap) - Siechnice

Przy ul. Włościańskiej nr 20, 22, 24, 26, 28 w Siechnicach zrealizowano w 2 etapie zadania inwestycyjnego pn. Willa Mieszczańska. Tak jak w 1 etapie inwestycji Willa Mieszczańska zachowano willowy charakter budynków. 2 etap stanowi osobne, niezależne osiedle – już czwarte w tym rejonie.

W skład osiedla wchodzi  5 budynków, 1-piętrowych, 10-mieszkaniowych (po 5 mieszkań na kondygnacji), 2- i 3-pokojowych o powierzchni  od 35,3 do 65,6 m2 . Do każdego mieszkania na kondygnacji przynależy komórka.

Mieszkania na parterze posiadają duże ogrody  a na piętrze przestronne balkony. Do lokali doprowadzono wszystkie media miejskie (np. c.o. i ciepła woda użytkowa z elektrociepłowni).
Osiedle jest ogrodzone i kompletnie zagospodarowane. Posiada własny plac zabaw dla dzieci a dla zmotoryzowanych wykonano  ogólnodostępne miejsca parkingowe.

Rampy podjazdowe przy drzwiach wejściowych każdego budynku przeznaczone są dla osób  niepełnosprawnych oraz wózków dziecięcych. Dodatkowo osoby niepełnosprawne mogą korzystać z wydzielonych miejsc parkingowych – po jednym dla każdego budynku.

Mieszkanie stanowią pełną własność a inwestycja nie jest obciążona kredytem.

WIZUALIZACJE

ZDJĘCIA INWESTYCJI

ATOM deweloper
< ?php wp_footer(); ?>