Mieszkania na sprzedaż w Siechnicach k. Wrocławia
Dział sprzedaży mieszkań: 71 733 05 15

Prasa o nas

Teraz aż chce się tu mieszkać…

Rozmowa z HALINĄ ŁOŚ, prezesem wrocławskiej firmy deweloperskiej ATOM

– Tu mieszkać, to znaczy gdzie?
– … właśnie tu, w podwrocławskich Siechnicach, gdzie od początku inwestujemy i budujemy osiedla mieszkaniowe.

– No, a dlaczego wrocławska firma jest akurat w Siechnicach?
– Bo Siechnice stają się modne. I cieszą się coraz to większym zainteresowaniem naszych klientów. Nie bez znaczenia jest przecież fakt, iż do naszych osiedli przeprowadzają się mieszkańcy… Wrocławia, bo tu cicho i zielono, tu mieszkają i wypoczywają, albowiem terenów rekreacyjnych sporo. A ATOM cały czas dowodzi, że właśnie na peryferiach Wrocławia można budować nowocześnie, z zastosowaniem najnowszych technologii. Krótko: staramy się cały czas zapewnić wysoki standard i komfort zamieszkiwania. I to nasi klienci zauważyli, to doceniają, że na obrzeżach miasta też można mieszkać w pełni po miejsku. Jeden przykład: nawet w samym Wrocławiu rzadko można spotkać budynki 3-piętrowe z windami. A my takie budujemy. Tu w Siechnicach ATOM spotkał się z przychylnością i zarazem pomocą ze strony gminnych władz, także i Starostwa. I nic dziwnego, że ATOM wprowadził się do Siechnic. Tu już bowiem widać i to wyraźnie nasz dorobek, nasze inwestycyjne, a konkretniej mieszkaniowe dokonania…

Przeczytaj cały artykuł


Będziesz u siebie

Przedsiębiorstwo Budowlane ATOM Sp. z o. o. proponuje
Państwu kolejną, już trzecią zrealizowaną w Siechnicach
inwestycję pn. NOWA KAMIENICA.

Budynek wielorodzinny, mieszkalno- usługowy powstał przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 2-8. Jego niewątpliwą zaletą jest lokalizacja w samym centrum miasta, tuż przy nowo projektowanym rynku z nowoczesnym ratuszem. W pobliżu znajdują się sklepy, bank, hala sportowa, gimnazjum. W niewielkiej odległości zielone tereny rekreacyjne, z pewnością cieszące amatorów pieszych i rowerowych wycieczek. Osoby, które pracują poza Siechnicami, nie martwią się o dojazd, gdyż niedaleko stąd do przystanków komunikacji miejskiej i stacji kolejowej.

Budynek posiada tylko 3 piętra i 4 klatki schodowe z windami. Łącznie wybudowano 65 mieszkań oraz 3 lokale usługowe. Znajdują się w nim mieszkania 1-, 2- i 3-pokojowe, o powierzchni od 36,40 do 70,35 m kw. Mieszkania na piętrach posiadają balkony, natomiast na parterze – wydzielone ogródki. Pod dwiema klatkami wybudowano garaż podziemny na 25 miejsc postojowych oraz pomieszczenia gospodarcze, natomiast na zewnątrz budynku powstało 47 miejsc parkingowych, a za budynkiem, w pobliżu ogródków, plac zabaw.

Przeczytaj cały artykuł


Najlepiej zamieszkać w „Nowej Kamienicy” – radzi HALINA ŁOŚ, prezes Przedsiębiorstwa Budowlanego ATOM we Wrocławiu.

 – Architekci, inwestorzy, deweloperzy, w tym nawet wasi konkurenci jednogłośnie twierdzą, że ATOM chce już kolejny raz udowodnić, iż na obrzeżach Wrocławia, konkretniej w Siechnicach, również można mieszkać nowocześnie, w funkcjonalnych budynkach o najwyższym standardzie i wyróżniającej się, jakże atrakcyjnej, architekturze. Ba, w takich budynkach, jak dodają, można mieszkać wygodniej niż w samym Wrocławiu…

– Wybudowaliśmy i przekazaliśmy do zamieszkania Apartamenty „Centrum” oraz osiedle „Willa Katarzyna” w Siechnicach, które kilka dni temu zostało wybrane i nominowane w konkursie „Wybieramy najpiękniejsze domy”, organizowanym przez „Gazetę Wyborczą”. Jeśli zatem komisja konkursowa właśnie nas zakwalifikowała do ścisłej czołówki….

Mieszkania w tych osiedlach cieszyły się nie lada wzięciem i już zostało zaledwie kilka. Znak, że lokatorzy docenili ich atrakcyjność, funkcjonalność, a także jakość wykonania.


Apartamenty w cenie… mieszkania – proponuje pani Halina Łoś, prezes Przedsiębiorstwa Budowlanego ATOM we Wrocławiu.

Gazeta Wrocławska: Przyznać muszę, że jak na dzisiejszą sytuację na rynku mieszkaniowym, zwłaszcza zaś ceny idące wciąż stromo do góry – taka oferta trochę szokuje, ale jednocześnie bardzo kusi…

Halina Łoś: Cóż, wystarczy porównać ceny, żeby się jednak o tym przekonać. Obniżamy koszty, zatem i ceny muszą być relatywnie niższe.

Gazeta Wrocławska: I gdzie takie apartamenty będzie można kupić?

Halina Łoś: Już wkrótce nasze przedsiębiorstwo rozpocznie budowę wprawdzie niedużego, ale za to efektownego osiedla mieszkaniowego w podwrocławskich Siechnicach. W samym centrum.

Gazeta Wrocławska: Konkretniej, co tam zbudujecie?

Halina Łoś: Cztery wydzielone budynki, w każdym po cztery apartamenty. Ważne: budynki niskie, mają parter i tylko jedno piętro i poddasze. Będzie, jak widać, wyjątkowo kameralnie, w otoczeniu budynków jednorodzinnych. Z dala od wielkomiejskiego zgiełku, hałasu, spalin samochodowych. A wokół zieleń, spokój… Krótko: tu mieszkasz – tu wypoczywasz.

ATOM deweloper
Inline

OOPS! It seems like popup content field is empty, Please add the following shortcode to Popup Content field from Facebook > Auto Popup settings .

[efb_likebox fanpage_url="maltathemes" box_width="250" box_height="" locale="en_US" responsive="0" show_faces="1" show_stream="0" hide_cover="0" small_header="0" hide_cta="0" animate_effect="fadeIn" ]

Don't forget to replace the maltathemes with your page ID